Porozumienia

POROZUMIENIA Z INNYMI OKRĘGAMI NA 2015 R0K

Porozumienia | 2015-03-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

\"\" uchwała 65/2014 Prezydium ZO w sprawie wykupywania w okregu PZW w Katowicach 50% ulgowej okręgowej składki członkowskiej na zagospodarowanie i ochrone wód .pdf

Porozumienia z Okręgami

54 zł

Toruń

150 zł

Informujemy, że w kasie Okręgu PZW w Katowicach dostępne są znaki następujących Okręgów:

Bielsko – Biała, Opole, Nowy Sącz, Tarnów, Lublin, Gdańsk, Słupsk, Łódź, Radom, Kraków - limit znaków wyczerpany ,

\"\" uchwała nr 68/2014 Zarządu Okręgu w Katowicach z dnia 17.12.2014 r w sprawie zawierania porozumień z okregami w Bydgoszczy Krakowie oraz Szczecinie. pdf

Zawarto porozumienie z Okręgiem PZW w Bydgoszczy na następujących zasadach: członkowie Okręgu PZW w Katowicach i w Bydgoszczy będą wykupywać na zasadzie wzajemności okręgową składkę członkowską na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu PZW w Bydgoszczy i  Katowicach  w  kwocie  50  zł  umożliwiającą  wędkowanie  na  wodach  ogólnodostępnych  po wcześniejszym opłaceniu w macierzystym okręgu, okręgowej składki członkowskiej.

Zawarto porozumienie z Okręgiem PZW Kraków na następujących zasadach:

1. Umożliwia się na podstawie uchwały nr 58/2014 Zarządu Okręgu PZW w Krakowie z dn. 04.11.2014 r. wędkowanie na wodach ogólnodostępnych  Okręgu PZW

w Krakowie po wykupieniu 50% składki członkowskiej okręgowej na zagospodarowanie

i ochronę wód w Okręgu PZW w Krakowie po wcześniejszym opłaceniu w macierzystym okręgu okręgowej składki członkowskiej. Ilość zezwoleń zostaje ograniczona do 200 sztuk.

2. Umożliwia się członkom Okręgu PZW w Krakowie wędkowanie na wodach ogólnodostępnych Okręgu PZW w Katowicach bez ograniczeń po wykupieniu 50% składki  członkowskiej okręgowej w Okręgu PZW w Katowicach, po wcześniejszym opłaceniu w macierzystym okręgu, okręgowej składki członkowskiej.

3. Sprzedaż okręgowej składki członkowskiej na wody Porozumienia przysługuje wyłącznie wędkarzom obu okręgów, którzy w 2014 r. byli jego członkami.

Por