Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości zobacz archiwum

WYNIKI ZAWODÓW - LATO Z WĘDKĄ 2019 NA SEKCJI "GÓRNIK KARB" ZB."MALEK"

Wyniki zawodów | 2019-07-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ" W DYSCYPLINIE: SPŁAWIKOWEJ KAT WIEKOWA: 6-16 LAT 13.07.2019 ZBIORNIK. "MALEK" - SEKCJA "GÓRNIK KARB" MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Orzech Dominik 3 310 2. Marszałek Karolina 1 740 3. Lizurek Oskar 1 485 4. Trzepizun Oliwier 1 270 5. Babczyk Natan 1 090 6. Mielnik Konrad 435 7. Koj Daniel 330 8. Kowalski Artur 235 9. Sroka Bartek 185 10. Szczepaniuk Maksymilian 80 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA NA SEKCJACH WĘDKARSKICH 01-02.06.2019

Wyniki zawodów | 2019-07-14 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIACH 01.06. ORAZ 02.06. NA ZBIORNIKACH SEKCYJNYCH KOŁA NR 3 BYTOM ODBYŁY SIĘ ZAWODY DLA DZIECKI W WIEKU OD 6 DO 16 LAT Z OKAZJI DNIA DZIECKA. W DNIU 01.06 NA SEKCJACH STARTOWAŁO:"GÓRNIK KARB" - 12 ZAWODNIKÓW"GÓRNIK DZIERŻNO" - 10 ZAWODNIKÓW"SYRENKA" - 1 ZAWODNIK"CENTRUM" - 25 ZAWODNIKÓW W DNIU 02.06. NA SEKCJACH STARTOWAŁO:"OS.MIECHOWICE" - 1 ZAWODNIK"AMENDY" - 30 ZAWODNIKÓW ZAWODY ODBYŁY SIĘ W MIŁYM I SPOKOJNYM GRONIE DZIECI ORAZ ICH OPIEKUNÓW. NA ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW ZOSTAŁY WRĘCZONE PUCHARY, MEDALE ORAZ NAGRODY ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - LATO Z WĘDKĄ NA ZB."ZABIE DOŁY"

Wyniki zawodów | 2019-07-14 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ 2019" W DYSCYPLINIE: SPŁAWIKOWEJ KAT: 6-16 LAT. 06.07.2019 ZB. "ŻABIE DOŁY" MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Marszałek Karolina 4 045 2. Orzech Dominik 3 025 3. Babczyk Natan 2 685 4. Koj Daniel 2 395 5. Sroka Bartek 1 640 6. Trzepizun Oliwier 1 480 7. Domin Magdalena 1 100 8. Kowalski Artur 605 9. Szczepaniuk Maksymilian 135 10. Szczepaniuk Borys 0 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWY PUCHAR KAPITANATU 2019

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWY PUCHAR KAPITANTATU KOŁA NR 3 BYTOM 29.06.2019 ZBIORNIK: BRANDKA MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Kozicki Jakub 6 310 2. Janik Dariusz 4 680 3. Kurzepa Andrzej 4 230 4. Delewski Kazimierz 3 450 5. Musiol Rajnard 3 430 6. Szeliga Paweł 3 150 7. Smolorz Roman 3 130 8. Wieschalka Magdalena 3 000 9. Rączka Arkadiusz 2 330 10. Broll Piotr 1 970 11. Szeliga Tomasz 1 920 12. Łączyński Jacek 1 880 13. Gajdzik Stanisław 1 520 14. Walaszczyk Grzegorz 1 430 15. Langer Piotr 1 220 ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA BYTOM 2019

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR BYTOM 23.06.2019 ZBIORNIK: PRZECZYCE (MIEJSOWOŚĆ: SIEWIERZ) MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ NAJDŁUŻSZA RYBA WAGA/PUNKTY 1. Wieschalka Joachim 63,2 1 780 2. Mączkowski Tomasz 22,7 840 3. Telążka Walenty 23,4 780 4. Durst Andrzej 22,2 720 5. Burchard Grzegorz 22,3 700 6. Laksa Tomasz 21,5 400 7. Kończak Marek 20,8 240 8. Sowiński Michał 20,3 240 9. Richert Andrzej 24,6 200 10. Korbanek Arkadiusz 24,2 200 11. Faszczewski Grzegorz 20,7 120 12. Korbanek Marian 20,2 120 ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KATEGORI 55+ ORAZ 65+

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM 02.06.2019 ZBIORNIK: BRANDKA KATEGORIA: 65+ LP. NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK WAGA/PUNKTY MIEJSCE 1. Smolorz Roman 4 280 1 2. Walaszczyk Grzegorz 3 460 2 3. Olejczyk Zbigniew 3 080 3 4. Durst Andrzej 2 890 4 5. Kozicki Franciszek 2 090 5 6. Broll Piotr 1 930 6 7. Zawisza Tadeusz 1 640 7 8. Cyl Józef 1 370 8 9. Telążka Walenty 1 050 9 10. Nowotnik Eugeniusz 90 10 KATEGORIA: 55+ LP. NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK WAGA/PUNKTY MIEJSCE 1. Delewski ...... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KAT SENIOR, KOBIETA, U-25 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM 11-12.05.2019 NA WODZIE: 1 TURA - ŁABĘDY PORT (MIEJSCE: GLIWICE dz.ŁABĘDY)2 TURA - ZBIORNIK: BRANDKA (MIEJSCE: BYTOM) KATEGORIA: SENIOR L.P. Nazwisko i Imię I tura II tura Suma Waga/pkt. Suma Pkt/Sekt Miejsce Waga/pkt Pkt/Sekt Waga/Pkt Pkt/Sekt 1. Szeliga Tomasz 6 140 1 8 730 1 14 870 2 1 2. Wieschalka Joachim 5 330 4 4 800 3 10 130 7 2 3. Kurzepa Andrzej 5 680 3 4 700 5 10 380 8 3 4. Delewski Kazimierz 3 390 8 7 240 2 10 630 10 4 5. Janik Dariusz 5 870 2 2 630 8 8 ...... więcej

SPINNINGOWY PUCHAR WIOSNY 2019 KOŁA BYTOM - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPINNINGOWY "PUCHAR WIOSNY" 01.05.2019 ZBIORNIK: "BRANDKA" STARTOWAŁO ZAWODNIKOW OGÓŁEM: 20 MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ NAJDŁUŻSZA RYBA WAGA/PUNKTY 1. Szczepański Marek 53,8 2 970 2. Faszczewski Grzegorz 37,5 2 600 3. Wieschalka Joachim 54,7 1 750 4. Lizurej Barłomiej 51,3 1 650 5. Rozembaum Wojciech 62,3 1 450 6. Mączkowski Tomasz 54,6 1 450 7. Telążka Walenty 33,2 1 440 8. Stolarczyk Tomasz 50,1 1 400 9. Kańka Jerzy 54,7 1 170 10. Durst Andrzej 34,5 740 11. Korbanek Arkadiusz 34,4 600 ...... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KAT. U-15 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM KATEGORIA U-15 01.05.2019 ZBIORNIK: "ŻABIE DOŁY" Miejsce Nazwisko i Imię Rocznik Waga/Punkty 1. Orzech Dominik 2008 5 290 2. Babczyk Natan 2006 3 265 3. Marszałek Karolina 2006 3 235 4. Korbanek Igor 2005 2 750 5. Węglowski Marek 2006 2 690 6. Kędziela Antoni 2008 2 635 7. Bezia Dominik 2006 1 875 8. Pałoń Patrycja 2007 1 550 9. Moskwa Michał 2010 1 460 10. Klemens Natalia 2008 1 270 11. Kolasiński Sebastian 2009 910 12. Czerniakiewicz ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE GRAND PRIX KOŁA BYTOM - PUCHAR WIOSNY 2019

Wyniki zawodów | 2019-04-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE GRAND PRIX KOŁA NR 3 BYTOM O PUCHAR WIOSNY 2019 20.04.2019 ZBIORNIK: ŻABIE DOŁY MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. WIESCHALKA MAGDALENA 8460 2. DELEWSKI KAZIMIERZ 7420 3. JANIK DARIUSZ 6970 4. BROLL PIOTR 6600 5. SZELIGA PAWEŁ 5970 6. KOZICKI JAKUB 5970 7. NOWOTNIK EUGENIUSZ 5710 8. SZELIGA TOMASZ 5550 9. KURZEPA MARCIN 5520 10. KURZEPA ANDRZEJ 4680 11. ŁĄCZYŃSKI JACEK 4160 12. KIEŁPIN MAREK 3780 13. LANGER PIOTR 2920 14. MULARCZYK PIOTR 2510 15. WALASZCZYK GRZEGORZ 2210 16. KUROWSKI ...... więcej