Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości zobacz archiwum

GRAND PRIX 2018 KARP KLUBU BYTOM - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Klasyfikacje | 2018-10-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2018 "KARP KLUB BYTOM" L.P Imię i Nazwisko Punkty 1. Greczuk Mieczysław 30 2. Korzeniowski Krzysztof 24 3. Wójcik Dariusz 21 4. Cichy Krzysztof 20 5. Bieniek Marcin 19 6. Bąk Szymon 15 ... więcej

"LATO Z WĘDKĄ" 2018 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Klasyfikacje | 2018-08-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ 2018" L.P. Nazwisko i Imię Punkty 1. Orzech Dominik 11 2. Babczyk Natan 16 3. Marszałek Karolina 25 4. Koj Daniel 58 . Koprys Maja 58 . Kowalski Artur 58 ... więcej

ZAWODY DLA MŁODZIEŻY Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ" - ZBIORNIK AMENDY

Aktualności | 2018-08-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 25.08.2018 ZOSTAŁY ROZEGRANE OSTATNIE ZAWODY DLA MŁODZIEŻY Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ". ZAWODY ROZGRYWANE BYŁY NA ZBIORNIKU SEKCYJNYM "AMENDY" W BYTOMIU ŁAGIEWNIKACH. STARTOWAŁO 19 ZAWODNIKÓW. ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ DOMINIK ORZECH Z WYNIKIEM: 3345 KG. WYNIKI ZAWODÓW PIERWSZA SZÓSTKA: 1.DOMINIK ORZECH - 3345 KG2. NATAN BABCZYK - 3075 KG3. KAROLINA MARSZAŁEK - 1660 KG4. ŁUKASZ ADAMIEC - 1590 KG5. DOMINIK SENDEROWSKI - 860 KG6. WIKTORIA WEISS 785 KG... więcej

ROZEGRANO SPŁAWIKOWE GP "PUCHAR LATA" 28.07.2018

Aktualności | 2018-07-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 28.07.2018 NA ZBIORNIKU NR 802 "POD TOPOLAMI" ROZEGRANO SPŁAWIKOWE GRAND PRIX KOŁA BYTOM O "PUCHAR LATA". W ZAWODACH BRAŁO UDZIAŁ 14 ZAWODNIKÓW. POGODA DOPISAŁA RYBA RÓWNIEŻ. ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ KOL. DARIUSZ JANIK Z WYNIKIEM 7080 KG. WYNIKI ZAWODÓW PIERWSZA SZÓSTKA: 1.JANIK DARIUSZ 2.BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 3.SZELIGA TOMASZ 4.KOZICKI JAKUB 5.DELEWSKI KAZIMIERZ 6.KURZEPA ANDRZEJ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW DOSTĘPNE W DZIALE: NASZA GALERIA LUB POD LINKIEM ->http://www.bytom.pzw.org.pl/galeria/miniatury/19822 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE GP KOŁA "PUCHAR LATA" 28.07.2018

Wyniki zawodów | 2018-07-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE GP KOŁA BYTOM O "PUCHAR LATA" 28.07.2018 ZBIORNIK: "POD TOPOLAMI" L.P. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Stanowisko Miejsce 1. Janik Dariusz 7 080 14 1 2. Bystrzykowski Mirosław 6 540 1 2 3. Szeliga Tomasz 4 620 5 3 4. Kozicki Jakub 3 940 12 4 5. Delewski Kazimierz 3 750 9 5 6. Kurzepa Andrzej 3 520 4 6 7. Kiełpin Marek 3 030 6 7 8. Szeliga Paweł 2 870 8 8 9. Wieschalka Magdalena 2 720 7 9 10. Telążka Walenty 2 550 2 10 11. Langer Piotr 2 330 15 11 12. Łączyński Jacek 2 170 11 ...... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE PREZESÓW, SKARBNIKÓW KÓŁ, CZŁONKÓW ZO - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 07.07.2018 NA ZBIORNIKU: PRZECZYCE W MIEJSCOWOŚCI SIEWIERZ ROZEGRANO ZAWODY SPŁAWIKOWE PREZESÓW I SKARBNIKÓW KÓŁ ORAZ CZŁONKÓW ZARZĄDU OKRĘGU. W ZAWODACH UDZIAŁ BRAŁO 26 ZAWODNIKÓW. WYNIKI ZAWODÓW: Miejsce Nazwisko i Imię Punkty 1. Stawowski Marek 5 360 2. Lange Zdzisław 5 110 3. Plewnia Gerard 4 500 4. Wenkelman Marek 3 810 5. Wieschalka Joachim 3 550 6. Sopel Piotr 3 430 7. Sobota Dariusz 3 360 8. Krytowski Andrzej 3 340 9. Bojarski Józef 3 240 10. Bochynek Antoni 3 140 11. Pilarczyk ...... więcej

I NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWE KOŁA PZW NR 3 BYTOM - 21/22.07.2018 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 21-22.07.2018 NA ZBIORNIKU SEKCYJNYM "AMENDY" ZOSTAŁY ROZEGRANE I NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWE KOŁA PZW NR 3 BYTOM. POGODA DOPISAŁA RYBA RÓWNIEŻ, ZAWODY ODBYŁY SIĘ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE. WYNIKI ZAWODÓW MIEJSCE DRUŻYNA PKT SEKTOROWE 1. Wieschalka Joachim 11 160 2. Delewski Kazimierz 5 670 3. Walter Roman 4 400 4. Kurzepa Andrzej 4 080 5. Stawowski Marek 4 020 6. Orzech Mirosław 2 360 7. Baliński Krzysztof 1 900 8. Rolka Mariusz 1 850 9. Sowada Krystian 1 780 10. Kurzepa Aleksandra 1 650 ... więcej

SPŁAWIKOWE GP "PUCHAR KAPITANATU" 14.07.2018 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-16 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE GP KOŁA PZW NR 3 BYTOM - PUCHAR KAPITANATU 14.07.2018 - ZBIORNIK: BRANDKA L.P. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Stanowisko Miejsce 1. Szeliga Paweł 6510 2 1 2. Delewski Kazimierz 6250 1 2 3. Langer Piotr 5490 3 3 4. Kurzepa Andrzej 4900 7 4 5. Szeliga Tomasz 4180 16 5 6. Łączyński Jacek 4100 4 6 7. Kiełpin Marek 3940 15 7 8. Bystrzykowski Mirosław 3910 6 8 9. Kurzepa Marcin 3640 14 9 10. Mularczyk Piotr 3140 10 10 11. Bieniek Marcin 2530 12 11 12. Wieschalka Magdalena 2440 11 12 13. Gajdzik Stanisław 2200 8 13 14. Broll ...... więcej

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM Z ŁODZI - 24.06.2018

Wyniki zawodów | 2018-07-11 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: 24.06.2018 SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM ROZGRYWANE Z ŁODZI ZBIORNIK: PRZECZYCE L.P. Nazwisko i Imię Najdłuższa Ryba Waga/Punkty Miejsce 1. Richert Andrzej 22,7 1 770 1 2. Durst Andrzej 27,4 1 740 2 3. Mączkowski Tomasz 22,4 1 710 3 4. Sowiński Michał 23,6 1 650 4 5. Dudkiewicz Jerzy 54,0 1 410 5 6. Wieschalka Joachim 21,8 1 400 6 7. Kańka Jerzy 21,3 810 7 8. Telążka Walenty 21,0 750 8 9. Burchard Grzegorz 23,7 650 9 10. Laksa Tomasz 21,5 460 10 11. Korbanek Arkadiusz 20,9 390 11 12. Kończak ...... więcej

SPINNINGOWE GP KOŁA "PUCHAR WIOSNY" 01.05.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPINNINGOWE GP KOŁA NR 3 BYTOM - PUCHAR WIOSNY ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Najdłuższa ryba Waga/Punkty Miejsce 1. Faszczewski Grzegorz 53,2 1 800 1 2. Ryżanowski Romuald 50,3 800 2 3. Richerd Andrzej 50,2 800 3 4. Burchard Grzegorz 25,6 530 4 5. Laksa Tomasz 22,5 150 5 6. Kończak Marek - 0 NK 7. Kańka Jerzy - 0 NK 8. Wieschalka Joachim - 0 NK 9. Jądro Eugeniusz - 0 NK 10. Mączkowski Tomasz - 0 NK 11. Korbanek Arkadiusz - 0 NK 12. Telążka Walenty - 0 NK 13. Klimaniec Grzegorz - 0 NK 14. Durst ...... więcej