Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Klasyfikacje zobacz archiwum

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KLUBU "KARP" PRZY KOŁE NR 3 BYTOM ZA ROK 2021

Klasyfikacje | 2021-12-03 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KLUBU "KARP" PRZY KOŁE NR 3 BYTOM ZA ROK 2021 1. MOZGAWA KRZYSZTOF 43 PKT2. KLIMOWICZ PIOTR 43 PKT3. BIENIEK MARCIN 36 PKT4. GRECZUK MIECZYSŁAW 30 PKT5. DROZDOWSKI JAN 27 PKT6. KORZENIOWSKI KRZYSZTOF 22 PKT... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA NR 3 BYTOM W SPŁAWIKU ZA ROK 2021

Klasyfikacje | 2021-12-03 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA NR 3 BYTOM W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYM ZA ROK 2021 1. DELEWSKI KAZIMIERZ 5 PKT2. JANIK DARIUSZ 17 PKT3. KOZICKI JAKUB 20 PKT4. KURKA KRZYSZTOF 20 PKT5. MULARCZYK PIOTR 22 PKT6. KIEŁPIN MAREK 23 PKT7. SŁODCZYK ARTUR 25 PKT8. TELĄŻKA WALENTY 34 PKT9. KURZEPA ANDRZEJ 37 PKT10. DURST ANDRZEJ 44 PKT... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA NR 3 BYTOM W SPINNINGU ZA ROK 2021

Klasyfikacje | 2021-12-03 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2021 - KOŁA NR 3 PZW BYTOM WĘDKARSTWO SPINNINGOWE Klasyfikacja końcowa Grand Prix Koła PZW nr 3 Bytom w spinningu w kategorii senior na 2021 rok Miejsce Imię i Nazwisko Zawodnika Suma pkt. za miejsca w zawodach Suma pkt. za złowione ryby 1. Walenty Telążka 87 4 440 2. Tomasz Mączkowski 85 4 380 3. Joachim Wieschalka 84 3 480 4. Andrzej Durst 80 2 120 5. Grzegorz Faszczewski 79 3 090 6. Andrzej Richert 79 2 110 7. Jerzy Dudkiewicz 78 1 ...... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX "KARP KLUB BYTOM" ZA 2020 ROK

Klasyfikacje | 2020-12-01 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX "KARP KLUB BYTOM" ZA 2020 ROK MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO PUNKTY 1. Korzeniowski Krzysztof 32 2. Klimowicz Piotr 29 3. Mozgawa Krzysztof 29 4. Drozdowski Jan 24 5. Bieniek Marcin 24 6. Cichy Krzysztof 21 ... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA BYTOM W SPINNIGU ZA ROK 2019

Klasyfikacje | 2019-12-12 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2019 - KOŁA NR 3 PZW BYTOM WĘDKARSTWO SPINNINGOWE Klasyfikacja końcowa Grand Prix Koła PZW nr 3 Bytom w spinningu w kategorii senior na 2019 rok Miejsce Imię i Nazwisko Zawodnika Suma pkt. za miejsca w zawodach Suma pkt. za złowione ryby 1. Joachim Wieschalka 106 5 190 2. Walenty Telążka 96 3 180 3. Tomasz Laksa 96 2 860 4. Grzegorz Faszczewski 94 3 540 5. Marek Kończak 87 1 720 6. Andrzej Richert 77 2 550 7. Andrzej Durst 76 2 ...... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA BYTOM W SPŁAWIKU ZA ROK 2019

Klasyfikacje | 2019-11-10 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2019 - KOŁA NR 3 PZW BYTOM WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE ... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX "KARP KLUB BYTOM" ZA 2019

Klasyfikacje | 2019-10-19 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX "KARP KLUB BYTOM" ZA 2019 ROK MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO PUNKTY 1. Greczuk Mieczysław 42 2. Witkowski Wojciech 29 3. Wiaderny Michał 25 4. Korzeniowski Krzysztof 23 5. Cichy Krzysztof 23 6. Drozdrowski Jan 20 7. Bieniek Marcin 19 8. Michalski Tomasz 18 9. Wójcik Dariusz 13 10. Polak Sławomir 13 11. Klimowicz Piotr 11 12. Hoffmann Sebastian 10 13. Szwanda Piotr 9 14. Taranda Jan 9 15. Kawka Grzegorz 7 ... więcej

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2018 KOŁA PZW NR 3 W WĘDKARSTWIE SPINNINGOWYM

Klasyfikacje | 2018-12-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2018 Koła PZW nr 3 Bytom w Wędkarstwie Spinningowym Miejsce Imię i Nazwisko Zawodnika Suma pkt. za miejsca w zawodach Suma pkt. za złowione ryby 1. Andrzej Richert 79 3 520 2. Grzegorz Burchard 79 3 490 3. Romuald Ryżanowski 72 2 370 4. Grzegorz Faszczewski 69 2 840 5. Joachim Wieschalka 53 3 450 6. Michał Sowiński 53 3 120 7. Jerzy Kańka 53 2 920 8. Tomasz Mączkowski 52 3 030 9. Jerzy Dutkiewicz 49 2 520 10. Andrzej Durst 48 2 170 11. Tomasz Laksa 47 610 12. Marek Kończak 46 2 320 13. Walenty ...... więcej

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2018 KOŁA PZW NR 3 W WĘDKARSKIE SPŁAWIKOWYM

Klasyfikacje | 2018-11-01 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2018 KOŁA PZW NR 3 BYTOM W WĘDKARSKIE SPŁAWIKOWYM L.P. Nazwisko i Imię I II III IV V Razem 1. KOZICKI JAKUB 1 X 4 2 1 8 2. BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 6 X 2 7 3 18 3. DELEWSKI KAZIMIERZ 7 2 5 X 4 18 4. SZELIGA TOMASZ X 5 3 5 5 18 5. KURZEPA ANDRZEJ 2 4 6 X 7 19 6. SZELIGA PAWEŁ X 1 8 9 8 26 7. JANIK DARIUSZ 12 X 1 4 10 27 8. LANGER PIOTR 14 3 11 1 X 29 9. WIESCHALKA MAGDALENA X 12 9 6 9 36 10. KIEŁPIN MAREK 11 7 7 X 12 37 LEGENDA: I - PUCHAR WIOSNY II - PUCHAR ...... więcej